PEDAGOGOVÉ

Paní ředitelka Vlasta Urbášková vyučuje hru na klavír a violoncello.

vlasta.urbaskova@zus-senov.cz

tel./záznamník: 596 890 525

Slečna Soňa Nováková vyučuje hru na trubku a zobcovou flétnu. Je absolventkou Janáčkovy konzervatoře v Ostravě a nyní působí jako 1.trumpetistka Národního divadla moravskoslezského v Ostravě.

Pan Bc. Martin Tomeš je mladým kytaristou a pedagogem, který na naší škole vyučuje hru na kytaru. Je absolventem Janáčkovy konzervatoře v Ostravě a Fakulty sociálních studií na Ostravské univerzitě

Pan David Papala v naší škole vyučuje hru na kytaru a zároveň působí jako učitel na ZUŠ v Hlučíně.

Slečna  Bc. Monika Kozmonová DiS., vyučuje v naší škole hru na příčnou flétnu. Tomuto oboru se věnuje i na ZUŠ v Ostravě-Zábřehu.

Slečna Mgr. Darina Hrušková u nás vyučuje výtvarný obor.

Pan Petr Miller vyučuje v naší škole sólový zpěv. Od roku 1974 je sólistou operety Národního divadla moravskoslezského v Ostravě.

Pan Petr Pícha vyučuje v našíškole hru na příčnou flétnu, zobcovou flétnu a piccolu. V letech 1980 až 1996 byl členem Janáčkovy filharmonie. V současné době působí v orchestru Národního divadla moravskoslezského v Ostravě.

Pan Karel Smyček vyučuje v naší škole hru na klarinet, saxofon a zobcovou flétnu.

Paní Soňa Trčková vyučuje v naší škole sólový zpěv, hru na klavír  a keyboard.

Paní Eva Malicherová vyučuje obor výtvarný se studijním zaměřením na multimediální tvorbu.

Paní Bohumila Učníková vyučuje v naší škole hru na klavír.

Pan Petr Kupka vyučuje hru na housle a zároveň působí od roku 2009 na pozici koncertního mistra v operním orchestru Národního divadla
moravskoslezského v Ostravě.