PEDAGOGOVÉ

Paní ředitelka
Vlasta Urbášková
vyučuje hru na klavír a violoncello.
vlasta.urbaskova@zus-senov.cz

Pan Bc. Martin Tomeš
je mladým kytaristou a pedagogem, který na naší škole vyučuje hru na kytaru. Je absolventem Janáčkovy konzervatoře v Ostravě a Fakulty sociálních studií na Ostravské univerzitě

Pan David Papala
v naší škole vyučuje hru na kytaru a zároveň působí jako učitel na ZUŠ v Hlučíně.

Slečna Bc. Monika Kozmonová
vyučuje v naší škole hru na zobcovou a příčnou flétnu. Tomuto oboru se věnuje i na ZUŠ v Ostravě – Zábřehu

Slečna Mgr. Darina Hrušková
 vyučuje výtvarný obor se studijním zaměřením na Komplexní výtvarnou tvorbu.

Pan Petr Miller
vyučuje sólový zpěv. Od roku 1974 je sólistou operety Národního divadla moravskoslezského v Ostravě.

Pan Petr Pícha
vyučuje v naší škole hru na příčnou flétnu, zobcovou flétnu a piccolu. V letech 1980 až 1996 byl členem Janáčkovy filharmonie. V současné době působí v orchestru Národního divadla moravskoslezského v Ostravě.

Pan Karel Smyček
vyučuje hru na klarinet, saxofon a zobcovou flétnu.

Paní Soňa Trčková
vyučuje v naší škole sólový zpěv, hru na klavír a keyboard.

Paní Eva Malicherová
vyučuje výtvarný obor se studijním zaměřením na Multimediální tvorbu.

Paní Bohumila Učníková vyučuje v naší škole hru na klavír.

Pan Petr Kupka
vyučuje hru na housle. Od roku 2009 působil na pozici koncertního mistra v operním orchestru Národního divadla moravskoslezského v Ostravě. V současné době je zástupcem koncertního mistra v Moravském divadle v Olomouci.