ABSOLVENTI HUDEBNÍHO OBORU

 

Školní rok 2016/2017

Příjmení a jméno žáka

Stupeň

Nástroj

Blahovská Jana

7/I

 zobcová flétna

Jarošová Klára

7/I

zobcová flétna

Galušková Jana

7/I

klavír

Galušková Kateřina

7/I

klavír

Jarošová Magdaléna

4/II

klavír

Jurčová Johana

7/I

klavír

Peichl Vít

4/II

EKN

Sotorníková Aneta 7/I sólový zpěv
Vašíková Kateřina

4/II

EKN
Lipina Adam

4/II

kytara
Pastrňák Jan 7/I sólový zpěv
Svojanovský Jan 7/I sólový zpěv

 

Školní rok 2015/2016

Příjmení a jméno žáka

Stupeň

Nástroj

Fratričová Viktorie

7/I

klavír

Vaňková Eliška

4/II

klavír

Galušková Kateřina

4/II

klarinet

Haladová Karolína

7/I

violoncello

Macková Lenka

7/I

klavír

Koňařík Vojtěch

7/I

kytaru

Navrátilová Veronika

7/I

kytaru

Pěkníková Lenka

4/II

EKN

Sotorníková Aneta

4/II

EKN

Vaňková Eliška

4/II

sólový zpěv

Žarnovická Klára

7/I

housle

Zipserová Lucie

4/I

klavír

 

Školní rok 2014/2015

Příjmení a jméno žáka

Stupeň

Nástroj

Kapustová Zuzana

4./II.

klavír

Mezuláníková Kateřina

7./I.

klavír

Haladová Karolína

4./II.

klavír

Kolářová Markéta

7./I.

zpěv

Pastrňáková Tereza

7./I.

zpěv

Babilonová Kateřina

4./I.

klávesy

Ježková Natálie

4./I.

klávesy

Šín Bohuslav

4./I.

klávesy

Bobeková Lucie

7./I.

kytara

Chomistek Matěj

7./I.

kytara

Smyčková Eva

4./I.

příčná flétna

Sládková Hedvika

7./I.

zobcová flétna

 

 Školní rok 2013/2014

Příjmení a jméno žáka

Stupeň

Nástroj

Adámková Natálie

I.

klavír

Babilonová Tereza

I.

kytara

Badurová Klára

II.

klavír

Balonová Kristýna

I.

klavír

Englert Denis

I.

EKN

Károlyiová Zuzana

I.

zobcová flétna

Kosiec Jan

I.

kytara

Košťálová Nikola

II.

klavír

Kubíčková Marie Anna

I.

housle

Macek Lukáš

I.

klarinet

Mezuláníková Kateřina

I.

zpěv

Motloch Martin

I.

kytara

Pavlásek Jakub

I.

kytara

Pěgřimonová Patricie

I.

příčná flétna

Polášková Karolína

I.

klavír

Stavinohová Karolína

I.

klavír

Sulková Markéta

I.

zobcová flétna

Svojanovská Veronika

I.

zpěv

Svojanovský Jakub

I.

zpěv

Tvrdý Lukáš

II.

příčná flétna

 

 Školní rok 2012/2013

Příjmení a jméno žáka

Stupeň

Nástroj

Blahut Richard

II.

klavír

Fukalová Denisa

II.

zobcová flétna

Houdková Veronika

I.

zpěv

Jarošová Magdaléna

I.

klavír

Karasová Natálie

I.

kytara

Kolářová Alexandra

I.

příčná flétna

Lipina Adam

I.

kytara

Swierczynová Katka

I.

příčná flétna

 

 

Školní rok 2011/2012

Příjmení a jméno žáka

Stupeň

Nástroj

BatihováMariam

I.

saxofon

Ciežák Kryštof

I.

keyboard

Galušková Kateřina

I.

klarinet

Kameníková Kateřina

I.

zpěv

Kozlová Martina

II.

klavír

Kubina Ondřej

I.

hoboj

Olšák Marek

I.

klavír

Rodzenák Jakub

I.

příčná flétna

Vaňková Eliška

I.

klavír

Zelina Libor

I.

keyboard

 

 

Školní rok 2010/2011

Příjmení a jméno žáka

Stupeň

Nástroj

Bednaříková Eva

I.

keyboard

Bednaříková Eva

I.

zpěv

Cielecká Michaela

I.

zobcová flétna

Čurdová Viktorie

I.

zobcová flétna

Haladová Karolína

I.

klavír

Horčičák Roman

I.

keyboard

Hradil Jan

II.

saxofon

Kapustová Zuzana

I.

klavír

Mikulková Hana

I.

zpěv

Smetana Ondřej

I.

saxofon

Šebestová Marie

I.

klavír

Šín Marek

I.

housle

Vaňková Alena

I.

zobcová flétna

Wilková Karolína

I.

zobcová flétna

Zipserová Lucie

I.

klavír

Bartek Čeněk

II.

saxofon

 

Školní rok 2009/2010

Příjmení a jméno žáka

Stupeň

Nástroj

Badurová Klára

I.

klavír

Bojtošová Simona

I.

zobcová flétna

Brachaczková Lucie

I.

keyboard

Košťálová Nikola

I.

klavír

Kubíčková Kateřina

II.

zpěv

Kubíčková Kateřina

I.

housle

Kuchaříková Klára

I.

keyboard

Kulhánková Markéta

II.

violoncello

Masařová Veronika

I.

příčná flétna

Masařová Veronika

I.

kytara

Pavloková Kristýna

I.

příčná flétna

Sedláček Václav

I.

keyboard

Střídová Adéla

II.

klavír

Šebesová Monika

II.

zobcová flétna

Šefránková Radka

I.

kytara

Tvrdý Lukáš

II.

příčná flétna

Vrkočová Tereza

I.

keyboard

Výkrutíková Karin

I.

kytara

Zipser Jan

II.

klavír

 

Školní rok 2008/2009

Příjmení a jméno žáka

Stupeň

Nástroj

Blahut Richard

I.

zpěv

Bojtošová Lucie

I.

zobcová flétna

Fukalová Denisa

I.

zobcová flétna

Guňková Klára

II.

příčná flétna

Jiřičková Veronika

I.

kytara

Kozel Petr

I.

lesní roh

Kozlová Martina

I.

klavír

Ondrušková Marie

I.

zpěv

Polochová Petra

I.

klavír

Pyreňová Eliška

I.

keyboard

Sládek Tomáš

II.

saxofon

Sládková Anežka

II.

příčná flétna

Sniegoň Jakub

I.

keyboard

Šebesta Filip

II.

klarinet

Škapová Lenka

II.

zobcová flétna

Třísková Věra

I.

sólový zpěv

Vašek Jakub

I.

kytara

 

Školní rok 2007/2008

Příjmení a jméno žáka

Stupeň

Nástroj

Bartek Čeněk

I.

saxofon

Bednář Šimon

I.

zpěv

Cimprichová Marcela

I.

zobcová flétna

Fajkusová Veronika

I.

zpěv

Kanich Ondřej

II.

klavír

Kříž Václav

I.

kytara

Kubina Ondřej

I.

zobcová flétna

Kubíčková Lucie

I.

zobcová flétna

Marenčáková Marie

II.

příčná flétna

Smetana Martin

II.

saxofon

Šínová Lucie

I.

kytara

Škavraňoková Adéla

I.

housle

Tříska Pavel

I.

zpěv

Vaňková Alena

I.

zobcová flétna

 

Školní rok 2006/2007

Příjmení a jméno žáka

Stupeň

Nástroj

Bednářová Andrea

I.

Sólový zpěv

Horčičák Roman

I.

Keyboard

Jurčo Dominik

II.

Zobcová flétna

Kazík Ondřej

I.

Klavír

Němcová Tereza

II.

Zobcová flétna

Sládková Dana

I.

Keyboard

Smetana Ondřej

I.

Zobcová flétna

Štefková Pavlína

I.

Kytara

Žuchová Barbora

I.

Příčná flétna

 

Školní rok 2005/2006

Příjmení a jméno žáka

Stupeň

Nástroj

Brachaczková Lucie

I.

Keyboard

Fojtíková Adéla

I.

Příčná flétna

Gansová Jana

I.

Klavír

Grygerek Tomáš

II.

Klarinet

Jurčík Adam

II.

Klarinet

Kocurková Gabriela

I.

Příčná flétna

Koždoň Dominik

I.

Housle

Kubíčková Kateřina

I.

Zpěv

Kuchaříková Klára

I.

Keyboard

Kulhánková Markéta

I.

Violoncello

Pawlasová Monika

I.

Zobcová flétna

Ptáčková Gabriela

II.

Klavír

Sedláček Václav

I.

Keyboard

Stachovský Jan

I.

Klavír

Střídová Adéla

I.

Klavír

Sulek Ondřej

I.

Klarinet

Svrčinová Tereza

I.

Klavír

Šebestová Monika

I.

Zobcová flétna

Škapová Lenka

I.

Zobcová flétna

Zipser Jan

I.

Klavír

 

Školní rok 2003/2004

Příjmení a jméno žáka

Stupeň

Nástroj

Čájová Blanka

I.

Klavír

Jurčo Dominik

I.

Zobcová flétna

Kanich Ondřej

I.

Klavír

Kubíček Karel

I.

Klavír

Kyšková Alžběta

II.

Klavír

Kyšková Helena

I.

Housle

Marie Marenčáková

I.

Příčná flétna

Ptáček Tomáš

I.

Klavír

Smetana Martin

I.

Zobcová flétna

Šlachtová Barbora

I.

Příčná flétna

Urbancová Lenka

II.

Violoncello

 

Školní rok 2002/2003

Příjmení a jméno žáka

Stupeň

Nástroj

Bilan Tomáš

II.

Akordeon

Grygerek Lukáš

II.

Klarinet

Holubová Hana

I.

Klávesy

Horčičák Roman

I.

Klávesy

Kubinová Věra

I

Klávesy

Kulhánková Lucie

II.

Klavír

Kulhánková Markéta

II.

Klavír

Kyšková Anna

I.

klavír

Ohrádková Libuše

I.

Flétna

Stachová Martina

I.

Klavír

Stratilík Ondřej

II.

Klarinet

Šenková Michaela

II.

Klavír

Štefko Jan

I.

Kytara

Štefková Barbora

I.

Příčná flétna

 

Školní rok 2001/2002

Příjmení a jméno žáka

Stupeň

Nástroj

Bernatíková Jana

I.

Klavír

Bilan Marin

I.

Klarinet

Čáp Martin

II.

Klavír

Čápová Renáta

I.

Klavír

Grygerek Tomáš

I.

Klarinet

Grygerková Michaela

II.

Klavír

Guzdek Ada

I.

Klavír

Hromková Jana

I.

Zobcová flétna

Jurčík Adam

I.

Klarinet

Kovalčíková Lenka

I.

Klavír

Kroček Lukáš

I.

Zobcová flétna

Kyšková Helena

I.

Klavír

Michalíková Petra

I.

Klavír

Ptáčková Gabriela

I.

Klavír

Svrčinová Tereza

I.

Klavír

Vrlíková Dagmar

I.

Příčná flétna

 

Školní rok 1999/2000

Příjmení a jméno žáka

Stupeň

Nástroj

Kyšková Alžběta

I.

Klavír

Šenková Michaela

I.

Klavír

Urbancová Lenka

I.

Violoncello

Verlíková Veronika

I.

Zobcová flétna

 

Školní rok 1998/1999

Příjmení a jméno žáka

Stupeň

Nástroj

Bilan Tomáš

I.

Kytara

Dvořáčková Kateřina

I.

Klavír

Grygerek Lukáš

I.

Klarinet

Guňková Zuzana

I.

Klavír

Jánský Petr

I.

Příčná flétna

Kulhánková Lucie

I.

Klavír

Kulhánková Markéta

I.

Klavír

Lipina Tomáš

I.

Klavír

Moj Viktor

I.

Klavír

Pachlopníková Andrea

I.

Kytara

Sotoniak Tomáš

I.

Klarinet

Stratilík Ondřej

I.

Klarinet

Škopková Barbora

I.

Zobcová flétna

Víchová Vendula

I.

Saxofo


ABSOLVENTI VÝTVARNÉHO OBORU
 

Školní rok 2016/2017

Příjmení a jméno žáka

Stupeň

Bajerková Eva

I.

Buchta Ferdinand

I.

Janšová Marie

I.

Pavlíková Zuzana

I.

Piskořová Daniela

I.

 

Školní rok 2015/2016

Příjmení a jméno žáka

Stupeň

Kutáčová Michaela

I.

 

Školní rok 2014/2015

Příjmení a jméno žáka

Stupeň

Strakošová Veronika

I.

Čížková Veronika

I.

Navrátilová Veronika

I.

 

Školní rok 2013/2014

Příjmení a jméno žáka

Stupeň

Karasová Sára

I.

Kročková Markéta

I.

 

Školní rok 2008/2009

Příjmení a jméno žáka

Stupeň

Spratek Michal

I.

Wosková Karolína

I.

 

Školní rok 2007/2008

Příjmení a jméno žáka

Stupeň

Hrazdílková Adéla

I.

Kubina Ondřej

I.

 

Školní rok 2006/2007

Příjmení a jméno žáka

Stupeň

Čemanová Lucie

I.

Dřevjaná Lenka

I.

Michálek Vojtěch

I.

Sembolová Michaela

I.

Smetana Ondřej

I.

Třísková Věra

I.